2015

Nikola Palowska, Aneta Kajsztura, Wiktoria Cemor, Justyna Gawlas, Karolina Dawidowska, Małgorzata Rychlik,Wiktoria Kocyan, Sławomir Urbanek, Jan Kidoń, Dominik Sulawa, Jakub Puzoń, Jakub Stawarczyk, Szymon Mikoda, Mateusz Górecki

2014


Karolina Cemor, Aleksandra Kawa, Agnieszka Żur, Patryk Janota, Paweł Pisarek, Mateusz Dziendziel, Piotr Prochaczek, Wojciech Pisarek, Dawid Siemienik, Patryk Bielecki

2013

 

Biernat Katarzyna, Dziendziel Daniel, Janota Kamil, Kajstura Justyna, Krzempek Jakub, Krzempek Natalia, Milerski Rafał, Nowok Angelika, Palowska Dominika, Pońc Dominika, Przemyk Kamil, Stabrawa Damian, Standura Szymon, Stawarczyk Maciej, Szkucik Jakub, Szweblik Szymon, Wojtek Aleksander, Wasilewska Paulina

 

 

2012

Bukowski Bartłomiej, Cemor Szymon, Czerniak Agnieszka, Dziendziel Natalia, Janota Patrycja, Krymiec Artur, Krzyżanek Kacper, Niemczyk Klaudia, Niezgoda Grzegorz, Nowok Sonia, Parchański Jarosław, Pisarek Dominik, Pisarek Gabriela, Sulawa Paweł, Skiba Tymoteusz, Urbański Krystian, Zahraj Daniel


2011

Chybiorz Gabriela, Gabzdyl Daniel, Janota Angelika, Kajstura Kamila, Kocurek Katarzyna, Krymiec Aleksandra, Kuboszek Sebastian, Ogrodnik Dawid, Pietrzyk Michał, Siemienik Martyna, Skiba Aleksandra, Słowiak Janusz, Waleczek Ewelina, Wróbel Julia

2010

 

 

Czerniak Grzegorz, Dziędziel Ewelina, Hawełka Konrad, Kajsztura Grzegorz, Kidoń Julia, Krymiec Dominika, Krzyżanek Maciej, Kuboszek Mateusz, Kupczak Barbara, Mikoda Aleksandra, Ociepka Tomasz, Orawiec Marzena, Pietrzyk Krzysztof, Sabiniok Izabela, Suchy Ireneusz, Szkrobol Patrycja, Szweblik Mateusz, Urbańczyk Michał, Wojtek Aleksandra, Wróbel Aleksandra, Zajonc Robert 

2009


Billig Ewelina, Dziędziel Błażej, Glac Daria, Homa Robert, Janik Joanna, Janik Justyna, Kuboszek Angelika, Kuboszek Dawid, Parchański Krzysztof, Pawełek Angelika, Pryczek Artur, Przemyk Wioletta, Pustelnik Marcin, Puzoń Bartosz, Suchy Aneta, Urbanek Daria

2008

Pierwszy rząd od lewej: Adam Żur, Rafał Jaworski, Marek Kuboszek, Jacek Krzempek, Maja Dziendziel, Natalia Janota, Sonia Milerska
Drugi rząd od lewej: Edyta Orawiec, Izabela Pustelnik, Marcelina Krzempek, Adam Stabrawa. Karolina Biernat, Michalina Kasza, Marlena Standura, Justyna Szkrobol


2007

Pierwszy rząd od lewej: Jarosław Pietrzyk, Justyna Herok, Lucyna Stuchlik, Paulina Billig, Daria Szczypka, Zofia Stabrawa, Ewa Żur, Konrad Machalica, Tomasz Szweblik
Drugi rząd od lewej: Szymon Janik, Jacek Szymonek, Mateusz Papkoj, Miłosz Żurawski, Patryk Ociepka, Jakub Foniok, Krzysztof Pietrzyk, Daniel Czerwiński, Mateusz Wróblewski, Piotr Janota

2006

Pierwszy rząd od lewej: Marlena Michałek, Sylwia Gorol, Patrycja Janik, Natalia Kowal, Magda Sikora, Justyna Gołyszny, Paulina Kocyan, Karolina Larysz
Drugi rząd od lewej: Łukasz Czerwiński, Łukasz Papkoj, Łukasz Kajsztura, Łukasz Zahraj, Mateusz Waleczek, Wojciech Waleczek, Paweł Orawiec, Łukasz Kasza, Radosław Homa, Robert Krzempek

2005

Pierwszy rząd od lewej: Marcin Urbańczyk, Mateusz Stuchlik, Justyna Kupczak, Joanna Dawidowska, Sławomir Wrona, Klaudia Wróbel, Kamila Machalica, Dawid Pisarek, Sabina Ociepka
Drugi rząd od lewej: Józef Niemczyk, Justyna Pryczek, Natalia Gorol, Paulina Janota, Marcelina Hernik, Monika, Żurawska, Sylwia Pisarek, Dariusz Skiba
Trzeci rząd od lewej: Tomasz Wróbel, Łukasz Dziędziel, Paulina Janota, Karonina Billig, Klaudia Gabryś.

2004

Pierwszy rząd od lewej: Patrycja Dziędziel, Michał Mordarski, Dawid Urbański, Rafał Szymonek, Patrycja Cemor, Gabriela Hawełka, marcin Nikiel
Drugi rząd od lewej: Lucyna Rajwa, Sławomir Krzempek, Wojciech Kajstura, Ewelina Krzempek, Mateusz Moskała, Rafał Ustaszewski
Trzeci rząd od lewej: Marlena Czerwińska, Ewelina Francuz, Marta Czerniak, Klaudia Szczypka, Adam Krzempek, Marcin Niemczyk.

2003

Pierwszy rząd od lewej: Tobiasz Bąk, Mateusz Hernik, Karolina Szczypka, Kamil Ociepka, Aneta Pawełek
Drugi rząd od lewej: Paweł Kulczycki, Martyna Pisarek, Wioleta Gołyszny, Beata Kocur, Justyna Dziendziel, Edyta Kocur, Agata Tekla, Jarosław Staroń, Marcelina Pisarek, Damian Wróbel
Trzeci rząd od lewej: Natalia Ochodek, Daria Niemczyk, Michalina Ustaszewska, Katarzyna Piorunek, Kamil Król, Ariel Michałek, Grzegorz Krzempek, Marcin Rajwa

2002

Pierwszy rząd od lewej: Radosław Garbocz, Dawid Holisz, Krystian Tekla, Anna Urbańska, Maria Bojda, Ewelina Balas, Michał Szczypka, Krystian Gabryś, Piotr Czerniak
Drugi rząd od lewej: Szymon Szajter, Łukasz Rajwa, Grzegorz Zemczak, Basia Sikora, Kinga Pietrys, Martyna Francuz, Stela Smyczek, Ewelina Krzempek, Gabriela Wrona, Magda Milerska
Trzeci rząd od lewej: Anna Kuterek, Izabela Orawiec, Daria Malchar, Barbara Cemor, Anna korzeniewska, Marcin Stuchlik, Marcin Billig, Piotr Moskała, Beata kajstura.

Poprawiony (niedziela, 30 sierpnia 2015 18:43)