Sukcesy uczniów w konkursach plastycznych

w roku szkolnym 2009/2010

 

Katarzyna Kocurek - I miejsce w Powiatowym konkursie plastycznym - ,,Bezpiecznie rowerem do celu"

Jakub Szkucik - I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym - ,,Różanecznik - urok i magia"


Ogólnopolski konkurs plastyczny - ,,Wiatr, wypadek, ogień , woda - strażak zawsze rękę poda" - wyróżnienie na szczeblu powiatowym - Mateusz Kropka

Wyróżnienie na szczeblu gminnym: Jan Kidoń, Aneta Kajsztura, Mateusz Kropka

ROK SZKOLNY 2010/2011

NASZE PRACE

KONKURSY PLASTYCZNE

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny   -  plakat  promujący   program 

,,5 PORCJI WARZYW, OWOCÓW LUB SOKU"

Praca zbiorowa -  uczniowie klasy I

 

Szkolny Konkurs Plastyczny  w ramach projektu

,,FIOLETOWE SNY BUDZIKA....CZYLI MARTWA NATURA INSPIRACJĄ DO ABSTRAKCJI"

I Miejsce - praca P.Sulawy - kl. V

II Miejsce -  praca A. czerniak - kl. V

III Miejsce -  praca A. Chybiorz

Prace wyróżnione:

kl. IV - N. Krzempek, J. Kajstura, K. Biernat, J. Szkucik, D. Palowska, D. Pońc, A. Nowok

kl. V - K. Niemczyk, N. Dziendziel, P. Janota, G. Pisarek

kl. VI - K. Kocurek , J. Wróbel

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

,,ZAMKI ,PAŁACE, DWORY I DWORKI W OTOCZENIU PARKÓW"

Do konkursu zakwalifikowano prace uczennic kl.V - K. Niemczyk i P. Janoty

 

Międzynarodowy Konkurs Geologiczno - Środowiskowy ,,Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj , dziś i jutro"  - konkurs plastyczny  ,,KAMIENNE ARCHIWUM ZIEMI"

Do konkursu zakwalifikowano prace uczniów:

J. Kajstura, N. Krzempek - kl. IV

K. Kajstura - kl.VI

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

,,CZŁOWIEK-ZIEMIA-KOSMOS"

Do konkursu zakwalifikowano prace uczniów:

kl.I - W.Piorunek, A.Sabiniok

kl.IV - N.Krzempek, K.Biernat, J.Kajstura, D.Pońc

kl.VI - K. KOcurek, K.Kajstura

 

 

 

 


Ogólnopolski Konkurs  Fotografii Dzieci i Młodzieży

,,CZŁOWIEK ,ŚWIAT, PRZYRODA"


Do konkursu zakwalifikowano fotografie uczniów:

kl. IV - K. Biernat -  ,,Falowanie szarości", cykl ,,Zimą malowane", P.Wasilewska - cykl ,,Nawet nie marzyłem o takim szczęściu kiedy byłem tylko brzydkim kaczątkiem.." /Andersen/

kl.V - A. Czerniak - ,,Promyki zimy", P.Sulawa - ,,Podniebna kompozycja"

kl.VI - G. Chybiorz - ,,Paleta nieba"

 

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny

,,POWÓDŹ, POŻAR, DNIEM CZY NOCĄ - STRAŻ PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ"

Do konkursu zakwalifikowano prace uczniów:

kl. I - J.Janota, S.Gabzdyl, A.Sabiniok

kl.II - A. Kajsztura, W. Cemor, Sz. Mikoda, M. Kropka, W.Kocyan, D.Sulawa, J.Puzoń, M. Rychlik

kl.III - W.Pisarek, D. Siemienik, P.Pisarek, A.Kawa, M.Dziendziel, K.Cemor, P.Bielecki, P.Janota

kl. IV - P.Wasilewska, J.Kajstura, K.Biernat

 


Międzynarodowy konkurs  plastyczny organizowany w ramach programu

,,BEZPIECZEŃSTWO DLA WSZYSTKICH" RENAULT

Do konkursu zakwalifikowano plakaty grup uczniów:

klasa I - S. Gabzdyl, A.Sabiniok, M.Cemor

klasa I - W.Piorunek, A.Janowska

klasa IV - K.Biernat, J.Kajstura, A.Nowok, D.Stabrawa

klasa IV - D.Palowska, P.Wasilewska

kółko plastyczne - K.Biernat, J. Kajstura

 

 

Międzynarodowy konkurs plastyczny

,,WIELCY ZNANI I NIEZNANI.

PAUL KLEE - SPACER Z KOLOREM"

Do konkursu zakwalifikowano  prace  uczniów:

kl.IV- J.Szkucik ,,Zachód barw", K.Biernat - ,,Wieża wspomnień", A.Nowok - ,,Myśli kolorem malowane", J.Kajstura - ,,Spacer z kolorami - radość życia", P.Wasilewska - ,,Kolorem malowany spacer w deszczowym parku",N. Krzempek - ,,Spacer z kolorami łąki" D.Palowska - ,,Barwy wody", M.Stawarczyk - ,,Taniec barw i uczuć", D.Pońc - ,,Barwna marzeń skrzynia"

kl.V - P.Sulawa - ,,W pamiętniku uczuć", K.Niemczyk - ,,Światłość w nas" S.Nowok - ,,Senne marzenie", N.Dziendziel - ,,Barwy duszy mojej", A.Czerniak - ,,Senna przygoda"

kl.VI - A. Janota - ,,Na barwnych falach życia" , E.Waleczek - ,,Rzeka życia" , K.Kocurek - ,,Barwy moich uczuć", A.Skiba - ,,Melodia kolorów", K.Kajstura - ,,Spacer z kolorem przez świat", J. Wróbel  - ,,Czas...czas..przestrzeń w nas"

          

  

 

 

 

 

 

W dniu 13 stycznia  nagrodzona została absolwentka naszej szkoły Barbara Kupczak (obecnie  uczennica gimnazjum), której praca plastyczna otrzymała wyróżnienie w  etapie ogólnopolskim konkursu plastycznego ,,Pan Karp kontra Czarny Ptak". Nagrodę w imieniu organizatorów wręczyła Ewa Piechaczek.

Ogólnopolski konkurs plastyczny

,,BEZPIECZNA DROGA DO I ZE SZKOŁY"

Do etapu powiatowego konkursu zakwalifikowały się prace uczniów:

M.Cemor, W.Piorunek, A.Sabiniok, A.Strządała - kl.I

A.Kajsztura - kl.II

P.Bielecki, K.Cemor, P.Janota, A.Kawa, W.Pisarek - kl.III

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

,,MIESZKAM W BESKIDACH"

Do konkursu zakwalifikowano prace uczniów: S.Gabzdyl - kl.I, P.Janota, P.Sulawa, A.Czerniak - kl.V, K.Kajstura, K.Kocurek, E.Waleczek - kl.VI

 

 

Szkolny konkurs plastyczny

 ,,BARWY INSPIROWANE MUZYKĄ F.CHOPINA"

W ramach lekcji plastyki uczniowie wszystkich klas przygotowali barwne interpretacje  następujących utworów F.Chopina: ,,Preludium deszczowe" - kl.I,II,III, ,,Sonata księżycowa" - kl.IV, ,,Walc a-moll" -kl.V, ,,Fantaisie impromptu" -kl.VI. Najciekawsze prace stworzyły jeden klasowy obraz, z którego w etapie  szkolnym wyróżnione zostały trzy wyjątkowe fragmenty. Wyróżniono ,,muzyczne- plastyczne barwy" uczniów:

kl.I - W.Piorunek, J.Ociepka, A.Janowska

kl.II - K.Stawarczyk, M.Rychlik, W.Cemor

kl.III- W.Pisarek, P.Bielecki,K.Cemor

kl.IV- K.Biernat, J.Kajstura, J.Krzempek

kl.V- G.Pisarek, R.Milerski, A.Czerniak

kl.VI - A.Skiba, K.Kocurek,A.Krymiec

 

Wojewódzki Konkurs plastyczny ,,WSZYSCY WSZYSTKIM ŚLĄ ŻYCZENIA - KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

Do konkursu zakwalifikowały się prace uczniów:P. Wasilewska, D. Pońc - kl. IV, N. Dziendziel, P. Janota, K. Niemczyk - kl. V, K. Kocurek - kl.VI

 

 

W maju 2010r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w europejskim konkursie plastycznym na projekt logo europejskiego obserwatorium zajmujacego się zjawiskiem podrabiania i piractwa. W listopadzie szkoła otrzymała z Parlamentu Europejskiego podziękowanie za udział w konkursie. Do podziękowania dołączone zostały nagrody dla autorów najciekawszych  prac.

 

Nagrody otrzymali uczniowie: Katarzyna Kocurek - kl.VI, Katarzyna Biernat, Dominika Pońc, Szymon Szweblik - kl.IV.

Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,JA I MÓJ MIŚ"

Do konkursu zakwalifikowane zostały prace uczniów:    M. Cemor, R.Gabzdyl,   S. Gabzdyl, A. Janowska,            J. Ociepka, A. Sabiniok, A.Strządała  - kl. I, W.Cemor,      K. Dawidowska , J. Gawlas, A. Kajsztura, M.Kropka,     N. Palowska,    J. Puzoń, J. Stawarczyk - kl.II

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

,,TACY RÓŻNI, A TACY PODOBNI - CUDZOZIEMCY W POLSCE"

Do konkursu zakwalifikowane zostały prace uczniów klasy I - R.Gabzdyl, A.Janowska, W. Piorunek, A.Sabiniok,     A. Strządała

 

Poprawiony (piątek, 15 kwietnia 2011 21:21)