Rok szkolny 2014/2015

Kolejny rok szkolny rozpoczynamy od sporego sukcesu.

Na zawodach Miejsko-Gminnych w biegach przełajowych w Strumieniu chłopcy zdobyli

srebrne medale

oto skład srebrnej drużyny :

Puzoń Jakub

Sulawa Dominik

Górecki Mateusz

Zochorek Jakub

Kidoń Jan

Stawarczyk Jakub

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy Uśmiech

 

 

DOBRA PASSA TRWA - CHŁOPCY ZNÓW SREBRNYMI MEDALISTAMI

 

08 X 2014 odbył się Miejsko - Gminny Turniej Piłki Nożnej na "Orliku" w Strumieniu.

Oto skład naszych medalistów:

Jakub Puzoń

Mateusz Górecki

Dominik Sulawa

Szymon Mikoda

Jakub Stawarczyk

Jakub Kajstura

Ksawery Wróbel

Jan Kidoń

Jakub Zochorek

:)

luty

Wielki sukces naszych chłopakówŚmiech

Na Miejsko - gminnych zawodach w piłce siatkowej w Strumieniu zajęli I miejsce!!!

Pomimo ćwiczeń na małej sali, zawodnicy wykazali się ogromnymi umiejętnościami.

skład złotych medalistów:

Dominik Sulawa

Szymon Mikoda

Mateusz Górecki

Jakub Stawarczyk

Jan Kidoń

Jakub Puzoń

Sławomir Urbanek

Jakub Kajstura

Jakub Zochorek

Serdecznie Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach powiatowychCałus

MarzecŚmiech

trwa dobra Passa naszych siatkarzy !!!!

12 marca na hali sportowej w Chybiu nasi siatkarze wygrali grupowe powiatowe zawody w piłce siatkowej Zdziwienietym samym awansując do ścisłego finału powiatu. drużynę naszych supermenów uzupełnili

Wróbel Ksawery

Łuczak Ksawery

Już niedługo finał w Ustroniu

Życzymy wygranejCałus

WICEMISTRZOSTWO POWIATU !!!!! Zdziwienie

 

19 marzec Ustroń - Finał powiatowy w piłce siatkowej szkół podstawowych.

Mikoda Szymon

Sulawa Dominik

Puzon Jakub

Górecki Mateusz

Stawarczyk Jakub

Kidoń Jan

Urbanek Słwomir

Zochorek Jakub

Wróbel Ksawery

wywalczyli II miejsce ustępując jedynie w finale drużynie gospodarzy.

Naszych sportowych bohaterów wspierała grupa klasowych cheerleaderek.

Dziękujemy  chłopakom za występ i dziewczynom za doping Uśmiech

 

 

KOLEJNY SUKCES

Nasi chłopcy znów pokazali klasę i zdobyli

I miejsce na zawodach w czwórboju lekkoatletycznym w Strumieniu

oto skład zwycięzców

Stawarczyk Jakub

Mikoda Szymon

Kidoń Jan

Puzoń Jakub

Urbanek Sławomir

Sulawa Dominik

Życzymy powodzenia na zawodach powiatowych w Wiśle Puszcza oczko

 

 

 

 

 

 

Rok Szkolny 2013/2014

Po sukcesach w poprzednich latach czekamy na NOWE Śmiech

marzec

 

W ramach obchodów Dnia Kobiet 11 marca zorganizowano na sali gimnastycznej wZSPw Bąkowie miejsko-gminny turniej piłki nożnej dziewcząt.

Nasze dziewczyny zdobyły brązowy medal

grały:

Cemor Karolina

Kawa Ola

Żur Agnieszka

Zochorek Karolina

Kocyan Wiktoria

Gawlas Justyna

Dawidowska Karolina

Rychlik Małgorzata

Gratulujemy naszym Paniom :)

 

 

 

 

Nowy rok kalendarzowy rozpoczynamy ponownym sukcesem uczniów

ZSP w Zabłociu Uśmiech

styczeń

Na Miejsko - Gminnym turnieju piłki koszykowej w Strumieniu zajęli II miejsca w obu kategoriach  dziewcząt i chłopców.

Oto składy obu drużyn:

1.  Żur Agnieszka 1. Pisarek Wojciech
2. Cemor Karolina 2.  Dziendziel Mateusz
3. Kawa Ola 3.  Pisarek Paweł
4.  Kocyan Wiktoria 4.  Siemienik Dawid
5.  Palowska Nikola 5.  Janota Patryk
6. Kajsztura Aneta 6.  Mikoda Szymon
7.  Gawlas Justyna 7.  Puzoń Jakub
8.  Cemor Wiktoria 8.  Górecki Mateusz
9.  Zachorek Karolina 9.  Sulawa Dominik
10.Rychlik Małgorzata 10. Kidoń Jan

G RATULACJE !!!!

październik

I znów chłopcy nie zawiedliPokazuję język

Na miejsko - gminnych zawodach w piłce nożnej rozgrywanych na boisku przy gimnazjum w Strumieniu chłopcy zajęli II miejsce

skład srebrnych medalistów :

Pisarek Wojciech

Dziendziel Mateusz

Siemiennik Dawid

Mikoda Szymoin

Puzoń Jakub

Górecki Mateusz

Kidoń Jan

Sulawa Dominik

Tak  trzymaćCałus

 

 

Wrzesień

 

 

 

 

Pierwsze zawody w biegach przełajowych i od razu duży sukces :) GRATULACJE :)

 

 

 

srebrny medal dla chłopców w składzie

 

Pisarek Wojciech

 

Siemiennik Dawid

 

Dziendziel Mateusz

 

Mikoda Szymon

 

Stawarczyk Jakub

 

Górecki Mateusz

 

Puzoń Jakub

 

 

 

Oraz brązowy medal dla dziewcząt :) - w składzie

 

Żur Agnieszka

 

Kawa Aleksandra

 

Cemor Karolina

 

Gawlas Justyna

 

Rychlik Małgorzata

 

Dawidowska Karolina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2012 /2013

maj

9-ty maj na obiekcie sportowym przy gimnazjum w Strumieniu  odbył sie czwórbój lekkoatletyczny

1. sprint na 60m

2. rzut piłeczką palantową

3. skok w dal sposobem naturalnym

4. bieg długi (dziewczyny 600m, chłopcy 1000m)

 

Chłopcy z naszej szkoły zajęli II miejsce

skład srebrnych medalistów:

Wojciech Pisarek

Jakub Krzempek

Paweł Pisarek

Szymon Standura

Mateusz Dziendziel

Maciej Stawarczyk

Daniel Dziendziel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

marzec

1-go odbył się miejsko-gminny turniej piłki siatkowej w Strumieniu

III miejsce zajmują nasi chłopcy w składzie:

Wojciech Pisarek

Paweł Pisarek

Szymon Standura

Daniel Dziendziel

Mateusz Dziendziel

Maciej Stawarczyk

Jakub Szkucik

Szymon Szweblik

Damian Stabrawa

Aleksander Wojtek

 

Z okazji dnia kobiet 7 marca na hali sportowej w Strumieniu odbył sie turniej piłki nożnej dziewcząt

Nasze kobiety zdobyły złote medale Śmiech

gratulacje przyjmują:

Katarzyna Biernat

Angelika Nowok

Agnieszka Żur

Karolina Cemor

Paulina Wasilewska

Justyna Kajstura

Aleksandra Kawa

Dominika Palowska

 

 

 

 

luty

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej odbył się 7 02 w ZSP w Bąkowie

Chłopcy znów zajmują III miejsceCałus

Wojciech Pisarek

Szymon Szweblik

Daniel Dziendziel

Mateusz Dziendziel

Szymon Standura

Jakub Szkucik

Paweł Pisarek

Szymon Mikoda

 

 

 

 

 

grudzień

 

12 grudnia odbył się miejsko-gminny turniej piłki koszykowej na hali sportowej w Strumieniu.

Nasi chłopcy zdobyli III miejsceUśmiech

w składzie:

Wojciech Pisarek

Paweł Pisarek

Szymon Standura

Daniel Dziendziel

Mateusz Dziendziel

Maciej Stawarczyk

Jakub Szkucik

Szymon Szweblik

Damian Stabrawa

Aleksander Wojtek

 

 

 

Listopad

 

6 listopada odbył sie w Stumieniu Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.

Dziewczyny zajęły II miejsce

Chłopcy zajęli III miejsce

Oto składy drużyn:

Katarzyna Biernat

Angelika Nowok

Justyna Kajstura

Wojciech Pisarek

Szymon Standura

SZymon Szweblik

Gratulujemy

Wrzesień

 

Nowy rok szkolny zaczął sie od sukcesów w piłce nożnej.

Nasi chłopcy zdobyli na zawodach miejsko-gminnych w Strumieniu srebrny medal.

GratulujemyŚmiech

nasz skład :

Szymon Standura

Wojciech Pisarek

Szymon Szweblik

Jakub Szkucik

Daniel Dziendziel

Jakub Krzempek

Mateusz Dziendziel

Szymon Mikoda

Aleksander Wojtek

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

 

 

 

MAJ

Nasi chłopcy wywalczyli awans na zawody rejonowe w 4-boju lekkoatletycznym zajmując w Wiśle III miejsce

GRATULUJEMY !!!Spoko

Nasi bohaterzy:

Pisarek Dominik

Krzyżanek Kacper

Cemor Szymon

Zahraj Daniel

Krymiec Artur

Milerski Rafał

NASZE ZABAWY GIMNASTYCZNE Zdziwienie

 

marzec

 

Strumieński "Orlik" szczęśliwy dla chłopaków z Zabłocia

gdzie zdobyli I miejsce w zawodach piłki nożnej

oto lista złotych medalistów :

Dominik Pisarek

Paweł Sulawa

Daniel Zahraj

Kacper Krzyżanek

Jakub Krzempek

Daniel Dziendziel

Szymon Cemor

Wojciech Pisarek

Szymon Standura

Szymon Szweblik

 

 

kolejny Turniej Halowej Pilki Nożnej dla Kobiet

Z okazji dnia kobiet w Bąkowie odbył się kolejny turniej halowej piłki nożnej dla dziewcząt gminy Strumień.

Drużyna dziewcząt  naszej szkoły w składzie:

Gabriela Pisarek

Sonia Nowok

Patrycja Janota

Katarzyna Biernat

Angelika Nowok

Klaudia Niemczyk

Natalia Dziendziel

zajęły III miejsce . Mamy więc brązowe medale :)

 

 

 

grudzień

PUCHAR DLA CHŁOPCÓW Z ZABŁOCIA

 

Nasi chłopcy w Mikołajkowym Turnieju  Piłki Halowej zajęli I miejsce !!!

Gratulujemy Uśmiech

Oto triumfatorzy:

Kacper Krzyżanek

Dominik Pisarek

Rafał Milerski

Daniel Zahraj

Paweł Sulawa

Wojciech Pisarek

Szymon Standura

Grzegorz Niezgoda

 

 

Świetny występ drużyny dziewcząt w miejsko-gminnym Turnieju Tenisa Stołowego gdzie w składzie:

Gabriela Pisarek

Natalia Dziendziel

Patrycja Janota

zdobyły srebro ^^

a ponad to  GABRYSIA została najlepszą zawodniczką turnieju.

 

wrzesień

 

MIejsko-Gminne biegi przełajowe w Strumieniu

Poszli jak burza

I miejsce chłopców i awans na zawody powiatowe wywalczyli :

Dominik Pisarek

Rafał Milerski

Kacper Krzyżanek

Wojciech Pisarek

Szymon Cemor

Daniel Zahraj

Daniel Dziendziel

 

 

Poprawiony (środa, 29 kwietnia 2015 11:02)